Prenumerera
Sveriges ledande travtidning
Prenumerera
Logga in
Travnyheter
Travtips
Referat
Åsikter
Reportage
TV
Tävlingar
Auktioner
Världsrekord
Sök
Tipsa oss
E-tidning
Kundtjänst
MER
ANNONS
Inför Kriterieauktionen 2022
15 sep 2022
Först ut – hiss eller diss?
Så lottas det ✓ Så har det gått ✓ Wikstén om sin Cashflow W.F. ✓ Grupp I-vinnaren
13 sep 2022
”Vet inte hur folk tänker”
Mirakeltvillingarna överlevde mot alla odds – säljs på Kriterieauktionen | Uppfödaren om: ✓ Beskedet ✓ Ovissheten
13 sep 2022
Lista: Här är stjärnhästarna vi minns
Alla köpta på Kriterieauktionen genom åren.
13 sep 2022
Fler grupp I-vinnare på gång?
Jörgen Westholm har varit med på Kriterieauktionen sedan mitten av 90-talet.
13 sep 2022
Robert Bergh mot nya fynd?
Redo för favoritauktionen – berättar om: ✓ Bästa köpen ✓ Köpen som inte blev av ✓ Hur han väljer